ایران ظرفیت‌های بی‌انتهایی در حوزه صنایع دستی و گردشگری دارد

مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی آذربایجان شرقی:

ایران ظرفیت‌های بی‌انتهایی در حوزه صنایع دستی و گردشگری دارد

🔸مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی آذربایجان شرقی گفت: صنایع دستی و گردشگری در زمینه اشتغال و تولید ناخالص داخلی سهم چشمگیری دارد و می تواند پشتوانه خوبی برای اقتصاد کشور باشد.

🔻به گزارش روابط عمومی میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری آذربایجان شرقی، محمد محمدپور با بیان این که نمایشگاه فرصت بسیار خوبی برای معرفی ظرفیت‌های تولیدکنندگان است، افزود: در حوزه‌های مختلف اعم از حوزه صنایع دستی و گردشگری ظرفیت‌های بسیاری در ایران و استان برای معرفی به دنیا وجود دارد.

🔸وی ادامه داد: نمایشگاه فضای تعامل است به طوری که تولیدکنندگان حوزه صنایع دستی با شناخت ظرفیت یکدیگر می توانند کارها و فضاهای جدیدی ایجاد کنند.

🔸مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی آذربایجان شرقی تاکید کرد: می توان حوزه صنایع دستی را به عنوان یک عرصه تولید و بازآفرینی با ظرفیت ملی تلقی کرد.

🔸وی حوزه فرهنگ، هنر، گردشگری و صنایع دستی را ظرفیتی بی انتها دانست و افزود: صنایع دستی و گردشگری در زمینه اشتغال و تولید ناخالص داخلی سهم چشمگیری دارد و می تواند پشتوانه خوبی برای اقتصاد کشور باشد.

🔸محمدپور با اشاره به اهمیت حمایت از تولیدکنندگان افزود: مسئولان متولی باید به این حوزه به عنوان یک حوزه موثر و مولد نگاه کنند چرا که نمایشگاه ها می توانند فرصت بسیار خوبی برای رونق کسب و کار باشند.

🔹گفتنی است، نهمین نمایشگاه ملی صنایع دستی ایران و نخستین نمایشگاه گردشگری تبریز تا ۱۵ تیر ۹۸ هر روزه از ساعت ۱۶ الی ۲۲ در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی تبریز در معرض دید، متخصصان، علاقمندان و عموم مردم خواهد بود.

انتهای پیام/

🆔 @eachtnews

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *