نمایشگاه صنایع‌دستی و گردشگری به ایجاد تعاملات فرهنگی کمک می کند

استاندار آذربایجان شرقی:
نمایشگاه صنایع‌دستی و گردشگری به ایجاد تعاملات فرهنگی کمک می کند

🔸استاندار آذربایجان شرقی گفت: نمایشگاه صنایع‌دستی و گردشگری علاوه بر ایجاد رونق اقتصادی به ایجاد تعاملات فرهنگی کمک می کند.

🔻به گزارش روابط عمومی میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری آذربایجان شرقی، محمدرضا پورمحمدی در بازدید از نهمین نمایشگاه ملی صنایع دستی و نخستین نمایشگاه گردشگری تبریز با بیان این که صنایع دستی نقش بسیار مهمی در ایجاد اشتغال برای آذربایجان شرقی دارد، اظهار کرد: در حال حاضر ۱۳ هزار نفر در این صنعت مشغول به کار هستند.

🔸وی افزود: این نمایشگاه در ۲۷۰ غرفه با موضوعات مختلف و با حضور هنرمندان صنایع دستی و فعالان گردشگری از ۳۱ استان کشور برگزار می شود.

🔸پورمحمدی هدف از برگزاری این نمایشگاه را معرفی صنایع دستی و توانمندی های فرهنگی و هنری شرکت‌کنندگان عنوان کرد و گفت: معرفی توانمندی های استان نقش بسزایی در ایجاد اشتغال و توسعه فرصت‌های شغلی دارد.

🔸استاندار آذربایجان شرقی ضمن تقدیر و تشکر از تلاش های اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان، تاکید کرد: در این نمایشگاه علاوه بر معرفی ظرفیت های مختلف شرکت کنندگان، تعاملات فرهنگی بسیاری شکل می‌گیرد که موجب آشنایی و نزدیکی فرهنگ‌های مختلف می‌شود.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *